KASİAD Bilgi Teknolojileri Paylaşım Grubu 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü KİPAŞ Holding A.Ş. IBM merkezinde toplanarak 2019 yılı sonbahar döneminde düzenlenecek olan etkinlikler ile ilgili çalışma programını görüştü.

Sonbahar dönemi programı içerisinde özellikle katılımın artırılarak farklı işyerlerinden arkadaşların biraraya getirilmesi ana amaç olarak belirlendi.

Toplantı sonrası KASİAD Bilgi Teknolojileri Paylaşım Grubu Başkanı Fehmi HÜDAYİOĞLU ve Akedaş A.Ş. Bilgi İşlem Müdürü Salih ERBİLİR yaptıkları açıklamada; “27-29 Haziran günleri grubumuzun önerisi doğrultusunda DOĞAKA desteği ile KASİAD ev sahipliğinde gerçekleştirilmiş olan, İş ve Sistem Analizi konulu eğitim programı çok başarılı olmuştur. Eğitime katılımcı sayısının sınırlandırılmış olması sonucu katılanlar kadar da katılamayan arkadaşlarımız mevcuttur. Aynı eğitimin katılamayanlar için tekrarlanmasında fayda görüyoruz. Etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan KASİAD Başkanı Sn. Ali ARPASATAN ve yönetim kurulu ile DOĞAKA’ya teşekkür ediyoruz” dediler.

TR
EN