Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu(BDDK) başkanı çok değerli hemşehrimiz Mehmet Ali AKBEN 12 Temmuz 2019 tarihinde derneğimizi ziyaret ederek yönetim kurulumuz ile bir araya geldi.

Ülkemiz ve şehrimiz ekonomisi ile ilgili çeşitli konuların görüşüldüğü toplantıda yönetim kurulu başkanımız Ali ARPASATAN “Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek BDDK Başkanlığı gibi önemli bir mevkide, hemşehrimizin görev almış olmasından onur duyduğunu” belirtti. BDDK Başkanı Sn. AKBEN ise; “Kahraman Maraş’lı sanayicilerin başarıları ile daima öğündüğünü, kendilerine her konuda yardımcı olabilmek için elinden geleni yapacağını belirterek” şeref defterine; “Sayın Kasiad Yönetim Kurulu Üyeleri sizlerle bugün sohbet etme imkanı buldum. Bu ziyaret Bankacılık sektörü açısından önemli gelişmeleri paylaşmamız açısından katkı sağlayacağını düşünüyorum.  Önümüzde iyi bir sürecin bizi beklediğini düşünüyor, işlerinizde başarılar diliyorum.” diye yazdı.

Toplantıda yönetim kurulu başkan yardımcımız Hikmet GÜMÜŞER, yönetim kurulu üyelerimiz Sefa ÖNGEL, Burak Orhan ARİFİOĞLU, Mehmet Koray KANBUR ve Alihan EREN ile Genel sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

TR
EN