KASİAD Kalbimizde!

Mehmet ArifioğluKahramanmaraş! Doğu Akdeniz’in, incisi, gönlümüzün birincisi! Bereketin, cömertliğin, dürüstlüğün ve üretimin toprakları! Bir kent düşünün, tarihe adını altın harflerle kazımış, yediden yetmişe herkesin büyük bir inaçla çalıştığı, güçlü ekonomisini mütevazi duruşuyla buluşturarak herkesin saygısını kazandığı bir kent!

İşte böyle bir kentte, değişimin ve gelişimin adresi ise hiç şüphe yok ki kıymetli KASİADIMIZDIR. Sadece iş dünyasının değil şehrimizin başta sosyal kalkınma olmak üzere her alanda adeta lokomotifi olmuş bir kurum; dayanışmanın, vizyonun ve model sivil toplum yönetiminin ülkemizdeki yüzaklarından biridir KASİAD.

KASİAD’ı sadece bir kurum olarak değil; köklü bir gelenek, güçlü bir temsil olarak görmek lazım. Hatta, şehrimizde nice başarılı iş insanlarının belli dönemlerde hizmet verdiği bir okul olarak değerlendirmek lazım. Yeri gelmişken, KASİAD’ın örnek yapısında emeği geçen herkese de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Gönlümüzde ve kalbimizde olan bu kıymetli kurumun bir fikir klübü ve proje merkezi olarak daha nice hizmetler üreteceğinden hiç kuşku duymuyorum. Bu minvalde dün olduğu gibi bugün ve yarın da bizler destek olmaya ve inançla çalışmaya devam edeceğiz.

Mehmet Arifioğlu
Danışma Kurulu Başkanı

TR
EN
E-BÜLTEN