Kahramanmaraş Sanayici ve İşinsanları Derneği, 1998 yılı Şubat ayında Kahramanmaraş'ta üyeleri arasında iletişim ağını geliştirerek kentsel lobi oluşturmak, kent ekonomisine yön vermek, üyelerine organizasyonel projeler hazırlayarak ekonomik ve sosyal gelişimi daha yükseklere taşımak amacıyla kurulmuştur.

Sivil toplum örgütlerinin giderek önem ve değer kazandığı, etki alanının hızla geliştiği ve iş dünyasında artan rekabet koşullarında bir nevi üst kimlik olduğu günümüzde, KASİAD bu gerçeği geleneksel dernekçi anlayış yerine proje ve üretim odaklı sivil toplum mantalitesi ile pekiştirmektedir.

Bölgesel bir marka sivil toplum okulu ve üyelerinin proje üretim üssü olmayı amaçlayan KASİAD, bu hedefine insan aklına ve emeğine yatırım yaparak her geçen gün yaklaşmakta ve Kahramanmaraş'ta "trendsetter" anlayışının ilk örneği olmanın gururunu yaşamaktadır.

KASİAD, her yıl düzenli olarak İSTANBUL Sanayi Odası tarafından açıklanan İlk 1000 kuruluş içinde yer alan üyeleriyle temsil edilmekte, üyelerinin 50.000'i aşkın çalışanı ile ülke ekonomisine son derece önemli bir katkı sağlamakta ve iş dünyasının saygın bir kurulumu olarak sivil toplumda etkin rol almaktadır


Kasiad Yönetim Kurulu Başkanları


Kurucu Yönetim Kurulu

1. Dönem Yönetim Kurulu

2. Dönem Yönetim Kurulu

3. Dönem Yönetim Kurulu

4. Dönem Yönetim Kurulu

5. Dönem Yönetim Kurulu

6. Dönem Yönetim Kurulu

7. Dönem Yönetim Kurulu

8. Dönem Yönetim Kurulu

9. Dönem Yönetim Kurulu

10. Dönem Yönetim Kurulu

11. Dönem Yönetim Kurulu

12. Dönem Yönetim Kurulu

TR
EN
E-BÜLTEN