GELECEK VİZYONUMUZ

Yakın gelecek için ülkemizin hedefi “En Büyük İlk On Ekonomi” içerisine girmek olduğu gibi, bizimde Kahramanmaraş olarak hedefimiz ekonomik ve gelişmişlik yönünden “İlk On İl İçerisine Girmektir.” Bu hedefe ulaşabilmek için firmalarımızın kendilerine güvenerek çok çalışacaklarına olan inancımız tamdır.

Rekabet ortamının her geçen gün daha da hızlandığı, ticaret savaşlarının ön plana çıktığı günümüz dünyasında yaşayabilmek ve onlarla mücadele edebilmek için hepimizin çok, ama çok çalışmaya ihtiyacımız var. Hayatımızın imzası, en büyük eserimiz, yaşadığımız çalıştığımız ve ait olduğumuz bu kenti yüceltmektir. Bunun tek yolu da inançla elele vererek çalışmaktır.

Sosyal kalkınma ve kentimizin yaşam kalitesinin yükseltilmesi hepimiz için en önemli unsur olmuştur. Daha kaliteli ekonomi, daha kaliteli üretim,  daha kaliteli kent için, temel faktör daha kaliteli yaşam ve insani değerlerdir. Bu amaçla Kahramanmaraş; ekonomik gelişmişliğini sosyal kalkınma ile pekiştirerek birbirine inanmış ve sıkı sıkıya bağlı araştırmacı ve yenilikçi ruha sahip mutlu insanların yaşadığı bir kent olmalıdır.

TR
EN
E-BÜLTEN