EKONOMİST ALİ AĞAOĞLU 2 HAZİRAN 2020 SALI GÜNÜ 16:30-18:00 SAATLERİ ARASINDA VİDEO KONFERANS ARACILIĞIYLA ÜYELERİMİZLE BULUŞARAK COVİD 19 SALGINI SÜRECİNDE DÜNYA VE TÜRKİYE EKONOMİSİNİ KONUŞTULAR

Covid19 salgını sebebiyle sağlık konusunda olduğu gibi ekonomi açısından oldukça sancılı geçen bu süreçte, pandeminin dünya ülkeleri ve ülkemiz ekonomisi için oluşturduğu etki, değişen ekonomi yaklaşımı, ilerleyen süreçte ekonomileri bekleyen olası durumların ve birçok konunun konuşulduğu video konferans görüşmesi 2 Haziran 2020 Salı Günü, Ekonomist Ali AĞAOĞLU’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Ekonomist Ali AĞAOĞLU’nun güncel veriler ve istatistikler içeren sunumunda Covid 19’un Dünyada ve Türkiye ekonomisine olan etkileri, döviz kurunda yaşanan dalgalanma, sektörel bazda yaşanacak olası etkilenmeler, insan alışkanlıklarındaki değişim, petrol piyasasında yaşananlar ve kritik değerler, küreselleşmenin pandemi sürecindeki çıktıları başta olmak üzere birçok konu ele alnmıştır.

Yönetim-Genç KASİAD Kurulu, üyelerimiz ve diğer misafirlerin katılmalarıyla gerçekleştirilmiş olan video konferans görüşmesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali ARPASATAN, Başkan Yardımcısı Sn. Hikmet GÜMÜŞER, Genç KASİAD Kurulu Başkanı Sn. Burak Orhan ARİFİOĞLU, Genç KASİAD Kurulu Üyesi Sn. İsmail NOHUTLU ve diğer katılımcıların soru-cevap bölümüne verdikleri katkılar ile tamamlanmıştır.

TR
EN
E-BÜLTEN