KOSGEB Kahramanmaraş İl Müdürü Sayın Yasin YÜKSEK derneğimizi ziyaret etti.

Kahramanmaraş İl Müdürü Sn. Yasin YÜKSEK ile İl KOBİ Uzman Yardımcısı Sn. Ökkeş YÜCEL tarafından gerçekleştirilen ziyarette ülkemiz, şehrimiz ve sanayinin çeşitli sorunlarına da değinildi. KOSGEB’in şehrimizdeki faaliyetleriyle ilgili çeşitli bilgiler veren ve sonrasında şeref defterini imzalayan Sn. YÜKSEK, “Ülkemizin dünyanın en büyük ilk yirmi ekonomisine girmesinde en büyük etken üretimde sağlanan büyümedir. Bu bağlamda, büyümenin devam etmesi bakımından KASİAD üyeleri gibi değerli sanayici ve iş insanlarının katkıları çok önemli.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın UTLU ise; “Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. KOSGEB’in şehrimizdeki küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemesi büyük hacimli üretim yapan sanayicilerin işini kolaylaştırması açısından fevkalade mühim bir konumdadır. Bu bakımdan, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında; Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn. Merve ÇELEBİ, Sn. Sefa ÖNGEL, Sn. Halil KAÇMAZ, Genç KASİAD Kurulu Başkanı Sn. İsmail DİNÇER ile Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ de hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN