Yönetim Kurulumuzun 31.08.2020 Tarihinde Almış Olduğu Karar Doğrultusunda İstanbul Sanayi Odası (ISO) Tarafından İlan Edilen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu ve İkinci Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Sıralamasında Yer Alan Üyelerimize Tebrik Plaketi Takdimi  Gerçekleştirilmiştir

Yönetim kurulumuzun 31.08.2020 tarihinde almış olduğu karar doğrultusunda İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından ilan edilen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu ve İkinci Büyük 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer alan üyelerimize tebrik plaketi sunumu yönetim kurulu başkanımız Sn. Ali ARPASATAN, yönetim kurulu üyelerimiz Alihan EREN, Sefa ÖNGEL, Burak Orhan ARİFİOĞLU, İsmail KURTUL ve genel sekreterimiz Sn. Ahmet GÖRGÜLÜ ’nün katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

Ziyaretin ilk durağında İSKUR Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn. A.Kadir KURTUL ziyaret edilmiştir. KASİAD yönetim kurulunun nazik ziyaretinden ötürü teşekkürlerini sunan KURTUL, daha çok üretim yaparak ve istihdam sağlayarak önce şehrimize sonra da ülkemize değer katmayı hedeflediklerini ilettiler. İskur Group bünyesinde yer alan İSKUR Tekstil Enerji Tic. ve San. A.Ş. ve İSKUR Boya Tekstil Tic. ve San. A.Ş. adına tebrik plaketi Sn. A.Kadir KURTUL’a takdim edilirken İSKUR Denim İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş.’nin tebrik plaketi Yönetim ve Genç KASİAD Kurulu üyemiz Sn. İsmail KURTUL’a takdim edilmiştir.

Ziyaretin ikinci durağında ARIKAN Mensucat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mahmut ARIKAN ve Genç KASİAD Kurulu Üyesi Osman ARIKAN ziyaret edilmiştir. KASİAD yönetim kurulunun gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten ötürü memnuniyetini ifade eden ARIKAN, tekstil ihtisas organize sanayi bölgesinin şehrimize üretim, istihdam ve yatırım yönüyle birçok değer kazandıracağını belirtmiştir.

Ziyaretin üçüncü durağında KAHRAMANMARAŞ KAĞIT San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Sıddık CİĞER ziyaret edilmiştir. KASİAD yönetim kurulunu ağırlamaktan ötürü memnuniyetlerini ifade eden CİĞER, istişarenin ve bir araya gelip fikir birliğinde bulunmanın sanayiciler için de büyük öneme sahip olduğu, KASİAD çatısı altında gerçekleştirilen faaliyetlerin bu yönüyle değer ihtiva ettiğinin altını çizmiştir.

Ziyaretin dördüncü ve son durağında KARACASU Tekstil Tic. ve San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet ARİFİOĞLU adına KARACASU Tekstil Tic. ve San. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genç KASİAD Kurulu Başkanı Sn. Burak Orhan ARİFİOĞLU’na plaket takdim edilmiştir. Yenilikçi üretimin, inovasyonun, sürdürülebilir üretimin önemine değinen ARİFİOĞLU, KASİAD ailesinde genç kuşak yöneticilerin bir araya gelerek oluşturduğu sinerjinin önlerini aydınlatan önemli bir yapı olan Genç KASİAD Kurulu’nun şirketlerin kurumsallaşması noktasında birçok önemli eğitim ve faaliyete imza atacağını ifade etmiştir.

TR
EN
E-BÜLTEN