Yönetim Kurulumuzun 31.08.2020 Tarihinde Almış Olduğu Karar Doğrultusunda İstanbul Sanayi Odası (ISO) Tarafından İlan Edilen Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Sıralamasında Yer Alan YAŞAR DONURMA VE GIDA MADDELERİ A.Ş.’ye Tebrik Plaketi Takdimi Gerçekleştirilmiştir.

Yönetim kurulumuzun 31.08.2020 tarihinde almış olduğu karar doğrultusunda İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından ilan edilen Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer alan YAŞAR DONURMA VE GIDA MADDELERİ A.Ş.’ye tebrik plaketi sunumu yönetim kurulu başkanımız Sn. Ali ARPASATAN, yönetim kurulu üyelerimiz Alihan EREN, Sefa ÖNGEL, İsmail KURTUL ve genel sekreterimiz Sn. Ahmet GÖRGÜLÜ ’nün katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

YAŞAR DONURMA VE GIDA MADDELERİ A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn.Atilla KANBUR ilk günden bugüne şirketin geçirdiği gelişim sürecini kendisine özgü samimi üslubuyla anlatmış ve yönetim kurulumuzun yapmış olduğu ziyaretten memnuniyetlerini ifade etmiştir. Yönetim kurulu başkanımız Sn. Ali ARPASATAN, MADO’nun dünya ölçeğinde sahip olduğu marka değerine, şehrimizin tanıtımındaki en önemli değerlerden birisi olduğuna ve aile şirketleri arasında kurumsallaşma düzeyi ile örnek teşkil eden bir yapıya sahip olduğunu ifade ederek tebriklerini sunmuştur.

TR
EN
E-BÜLTEN