Yönetim Kurulumuzun 31.08.2020 Tarihinde Almış Olduğu Karar Doğrultusunda İstanbul Sanayi Odası (ISO) Tarafından İlan Edilen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Sıralamasında Yer Alan ŞİRİKÇİOĞLU MENSUCAT San. ve Tic. A.Ş.’ye Tebrik Plaketi Takdimi Gerçekleştirilmiştir.

Yönetim kurulumuzun 31.08.2020 tarihinde almış olduğu karar doğrultusunda İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından ilan edilen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer alan ŞİRİKÇİOĞLU MENSUCAT San. ve Tic. A.Ş.’ye tebrik plaketi sunumu yönetim kurulu başkanımız Sn. Ali ARPASATAN ve genel sekreterimiz Sn. Ahmet GÖRGÜLÜ ’nün katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

ŞİRİKÇİOĞLU MENSUCAT San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Atıf ŞİRİKÇİ, yönetim kurulumuzun yapmış olduğu ziyaret için memnuniyetlerini ifade ederken, Yönetim kurulu başkanımız Sn. Ali ARPASATAN, Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında her geçen yıl daha çok derneğimiz üyesi firmaların girmesini temenni etmiş ve ŞİRİKÇİOĞLU MENSUCAT San. ve Tic. A.Ş’ye tebriklerini sunmuştur.

TR
EN
E-BÜLTEN