Yönetim Kurulumuz 29.09.2020 Tarihinde Bebiller Yazılım Medikal Endüstriyel Tarımsal Araştırmalar ve Tarım Ürünleri ve San. Ltd. Şti.’ne ziyarette bulundu.

Yönetim Kurulumuz 29.09.2020 Tarihinde Bebiller Yazılım Medikal Endüstriyel Tarımsal Araştırmalar ve Tarım Ürünleri ve San. Ltd. Şti.’ne yapılan ziyaret, yönetim kurulu başkanımız Sn. Ali ARPASATAN, Yönetim kurulu üyelerimiz Sn. Mehmet ONGUN, Sefa ÖNGEL, İsmail KURTUL, Burak Orhan ARİFİOĞLU, İsmail NOHUTLU, Alihan EREN ve genel sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ’nün katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

İnsan sağlığına özellikle de yaşam kurtarıcı ürünleri geliştirme amacı ile sürekli inovasyon ve ar-ge çalışmaları yürüten Bebiller Yazılım Medikal Endüstriyel Tarımsal Araştırmalar ve Tarım Ürünleri ve San. Ltd. Şti’nin kuruluşu Dr. Mahmut TOKUR tarafından 2007 yılında Kalp yaralanmalarına bağlı ölümleri azaltma amacı ile bir kateter fikrinin ortaya atılmasına dayanmaktadır. Dr. Mahmut TOKUR, sağlık bilimlerindeki deneyimlerin mühendislik bilimleri ile bir arada düşünülerek, ülkemizin ihtiyaç duyduğu alanlarda yenilikçi ve sürdürülebilir yöntemler ile ürettikleri medikal ürünlerin düşük maliyetli ve yerli ürünler olması yönüyle insan sağlığına sunulan hizmetin yanında ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacağının altını çizmiştir.

Yönetim kurulu başkanımız Sn. Ali ARPASATAN, “Gerek eski bir hekim gerekse sanayici kimliğimle, Bebiller olarak yapmış olduğunuz çalışmaları çok kıymetli buluyorum. Özellikle pandemi sürecini de göz önünde bulundurarak, üretmiş olduğunuz ve ar-ge süreci devam eden medikal ürünler, umut ediyorum ki öncelikle ülkemizin sonra diğer ülkelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelik ve niceliğe sahip olacaktır. Kahramanmaraş’ta yeni bir sektörün kurulmasına öncülük ederek şehrimiz sanayisine çeşitlilik kazandırmış olmanızı ise ayrıca değerli buluyorum” sözleri ile yapmış oldukları ziyareti değerlendirirken, Dr. Mahmut TOKUR yönetim kurulumuzun ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini ve memnuniyetlerini ifade etmiştir.

TR
EN
E-BÜLTEN