Yönetim Kurulumuzun 31.08.2020 Tarihinde Almış Olduğu Karar Doğrultusunda İstanbul Sanayi Odası (ISO) Tarafından İlan Edilen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Sıralamasında Yer Alan KİPAŞ Mensucat İşletmeleri A.Ş. ve MATESA Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’ne Tebrik Plaketi Takdimi Gerçekleştirilmiştir.

Yönetim kurulumuzun 31.08.2020 tarihinde almış olduğu karar doğrultusunda İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından ilan edilen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer alan KİPAŞ Mensucat İşletmeleri A.Ş. ve MATESA Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’ne tebrik plaketi sunumu yönetim kurulu başkanımız Ali ARPASATAN, başkan yardımcımız Hikmet GÜMÜŞER, yönetim kurulu üyelerimiz Ahmet SERKAN TANRIVERDİ, Burak Orhan ARİFİOĞLU, İsmail NOHUTLU ve genel sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ’nün katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

KİPAŞ Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn.M.Hanefi ÖKSÜZ, yönetim kurulumuzun yapmış olduğu ziyaretten memnuniyetlerini ifade ederken Kahramanmaraşlı iş insanları olarak, bir arada hareket etmenin gücüne ve genç nesil yöneticilerin şirketlerin geleceği açısından sahip olduğu potansiyelin önemine değinmiştir.

MATESA Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Kurucusu Sn.Ali Galip ÇALIK Beyefendi Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ayfer ÇALIK, derneğimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Sn. Ali Galip ÇALIK, şehrimizin sanayileşme alanında sahip olduğu başarının daha ileri seviyelere taşınması için her bireyin üzerine düşen sorumluluğu hakkıyla yerine getirmesinin gerekliliğine değinmiştir.

Yönetim kurulu başkanımız Ali ARPASATAN, ÖKSÜZ’e ve ÇALIK’a Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alma başarısı göstermelerinin yanı sıra şehrimizin sanayileşmesine sağlamış oldukları katkılar dolayısıyla tebrik ve teşekkürlerini sunmuştur.

TR
EN
E-BÜLTEN