Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Emekli Tümgeneral Sadık PİYADE, Basınla İlişkiler Müdürü Kemal KARABABA, Mersin Bölge Temsilcisi Faik KARADENİZ ile Kahramanmaraş Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı Rüstem ÖZEN ve yardımcısı Mustafa Baki GÜÇLÜ’den oluşan heyet bir önceki ziyaretlerinin bir yıl sonrasında aynı tarihte derneğimizi ziyaret ettiler.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın yapmış ve yürütmekte olduğu çalışmaları ihtiva eden sunum ile başlayan ziyaret, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Emekli Tümgeneral Sadık PİYADE Paşa’nın Kahramanmaraş’ın ve sanayicilerinin TSKGV’na duyduğu güvene yaptığı vurgu ile devam etmiştir.

Türk ordusunun savaşma gücünün arttırılmasına ve savunma sanayisinin güçlenmesine verdiği katkı ile öne çıkan Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı, derneğimizin ordumuza sunmuş olduğu katkılar dolayısıyla taarruz taktik keşif helikopteri olan “ATAK Helikopteri” maketi Yönetim Kurulu Başkanımız Ali ARPASATAN’a Emekli Tümgeneral Sadık PİYADE tarafından takdim edilmiştir.

Yönetim kurulu başkanımız Ali ARPASATAN; Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın derneğimize yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Kahramanmaraşlı iş insanlarının ve bütün Kahramanmaraşlıların daima Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğunu, kendilerine düşecek olan her türlü görevi onurla yapacaklarını ifade etmiştir.

Ziyaret sırasında yönetim kurulu üyelerimiz Alihan EREN, Sefa ÖNGEL ve Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN