Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Sn. Necati OKAY, 06 Nisan 2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Mikail UTLU ile Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dulkadiroğlu ilçemizin ve iş dünyamızın çeşitli sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette, Başkan Okay “Şehrimizin önde gelen sivil toplum örgütlerinden Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret ederek yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine ve Sn. Mikail UTLU’ya hayırlı olsun dileklerimi belirtmek üzere aranızda bulunuyorum. Sizler iş dünyası ile ilgili büyük başarılara imza atarken, belediye olarak bizde ilçemiz için en güzel olanını yapmaya çalışıyoruz. Yeni kurulmuş bir ilçe olmamıza, rağmen kısa zamanda büyük yol aldık. Dünyanın her yerinde genellikle şehirlerin gelişmeleri batı istikametine olmasına karşılık, biz doğuda örnek bir şehir inşa ediyoruz. Bunları yaparken de eski maraş’ı unutmadan tarihi dokuya bağlı kalmak sureti ile gelen yabancıların rahatlıkla ve keyifle gezebilecekleri sokakları ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Bunun en güzel örneği Bahtiyar Yokuşu ve çevresidir.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mikail UTLU ise; “Sayın başkanın çalışmalarını ilgi ve takdir ile takip ediyoruz. Özellikle eski sokakların ve konakların şehrimiz turizmine kazandırılması hususundaki çalışmaları takdiri şayandır. Kendilerini kutlayarak, ziyaretlerinden dolayı da kurullarımız adına  teşekkür ediyorum.” dedi.

Çok samimi bir ortam içerisinde geçen ziyaret sırasında, Başkan Yardımcımız Hikmet GÜMÜŞER, Genç KASİAD Kurulu Başkanımız İsmail DİNÇER ve Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN