Türkoğlu Belediye Başkanı Sn. Osman OKUMUŞ, 27 Nisan 2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Mikail UTLU ile Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türkoğlu ilçemizin ve iş dünyamızın çeşitli sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette Başkan Okumuş; “Şehrimizin önde gelen sivil toplum örgütlerinden Kahramanmaraş Sanayici ve İşinsanları Derneği’ni ziyaret ederek yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine ve Sn. Mikail UTLU’ya hayırlı olsun dileklerimi belirtmek üzere aranızda bulunuyorum. Sizler iş dünyası ile ilgili büyük başarılara imza atarken, belediye olarak bizde ilçemiz için en güzel olanını yapmaya çalışıyoruz.” dedi. Şeref defterini de imzalayan Okumuş “Bir şehrin ekonomi ve refahını artıran gecesini gündüzüne katarak üretime katkı sağlayan işinsanlarını temsil eden Kahramanmaraş Sanayici ve İşinsanları Derneğine yaşam boyu başvurular diliyorum. Yeni seçilen değerli başkan; Mikail Utlu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum.” diye yazdı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mikail UTLU ise; “Sayın başkanın çalışmalarını ilgi ve takdir ile takip ediyoruz. Kahramanmaraş Sanayicileri olarak Türkoğlu ile entegre olmuş bulunuyoruz. Başkanımızın Türkoğlundaki sanayicilere olan yaklaşımı  ve ilçesindeki gelişmeler takdiri şayandır. Maraş milli mücadelesini sembolize eden hediye için ayrıca teşekkür ediyorum ” dedi.

Çok samimi bir ortam içerisinde geçen ziyaret sırasında, Yönetim kurulu üyelerimiz İsmail NOHUTLU ile Sefa ÖNGEL ve Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN