Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mikail UTLU, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Sn. Hikmet GÜMÜŞER ve Sn. Orhan ARİFİOĞLU, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn. Sefa ÖNGEL ile Askon Danışmanlık’tan Sn. Burak GÜNAL’dan oluşan heyet Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Niyazi CAN’ı makamında ziyaret etti.

Eğitim, üniversite ve sanayi konusundaki çeşitli sorunların da görüşüldüğü ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. UTLU; “Bizler KASİAD olarak kentimizin kalkınması ve hak ettiği yere ulaşması için eğitimler ve kültürel faaliyetler gerçekleştirerek elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Sizlerin de üniversite olarak nitelikli, donanımlı bireyler yetiştirme ve şehrimizin tanıtımı hususunda canla başla gayret gösterdiğinizi müşahade etmekteyiz” dedi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Sn. CAN ise; “Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2500’ü yabancı olmak üzere 30.000’e yaklaşan öğrenci sayısıyla ülkemiz yükseköğreniminde önemli bir yere sahiptir. Üniversite olarak bizler çağın gerektirdiği niteliklere uygun bireyler yetiştirmekle kalmayıp bir yandan da, tıpkı KASİAD gibi, şehrimizi layık olduğu yere getirme hususunda azami çaba göstermekteyiz. Bu bağlamda, şehrimizin tanıtımı konusunda gerçekten takdire şayan faaliyetler gerçekleştiren KASİAD’a üniversitemiz ve şehrimiz adına teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim” ifadelerini kullandı.

TR
EN
E-BÜLTEN