SGK KAHRAMANMARAŞ İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET
 
Sosyal Güvenlik Kurumu Kahramanmaraş İl Müdürlüğü 16-22 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle derneğimizi ziyaret etti.
Kahramanmaraş İl Müdürü Sn. Harun AKBALABAN, İl Müdür Yardımcılarından Sn. Mahmut CEBECİOĞLU ve Sn. Ramazan ELMA ile SGK Dulkadiroğlu Merkez Müdürü Sn. Murat ÖZASLAN tarafından gerçekleştirilen ziyarette ülkemiz, şehrimiz ve sosyal güvenlik kurumuyla ilgili çeşitli sorunlara da değinildi. SGK’nın şehrimizdeki faaliyetleriyle ilgili muhtelif bilgiler verip şeref defterini imzalayan ve Başkanımız Sn. Mikail UTLU’ya çiçek takdim eden Sn. AKBALABAN, “Sosyal Güvenlik Kurumu’nu herkese tanıtmak, insanlarda sosyal güvenlik bilincinin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz ziyaretlerde, toplumun bütün kesimlerine ulaşmaya çalışmaktayız. Geçmişte olduğu gibi bugünden sonra da bizim için değerli bir kuruluş olan KASİAD’a üye firmalarla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kahramanmaraş’ımız yüksek sosyal güvenlik bilinci ve duyarlılığına sahip bir şehir olarak devletimize yük olmasa da bu önemli haftada öncelikli hedefimiz sosyal güvenlik bilincinin her vatandaşımızda oluşmasını sağlamaktır. Bu bağlamda, KASİAD üyeleri gibi değerli sanayici ve iş insanlarının katkıları çok önemlidir. Bize kapılarını açtıkları için KASİAD Yönetim Kurulu’na çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. UTLU ise; “Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim. Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının Sosyal Güvenlik Haftasını kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bilhassa salgın döneminde, SGK çalışanlarının gerek vatandaşlara gerekse de iş dünyasına verdikleri hizmetin aksamaması adına çok fedakarca çalıştıklarını müşahade ettik. Bu bakımdan, kurumunuz personelleri ve siz değerli yöneticilerinin başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

TR
EN
E-BÜLTEN