Kahramanmaraş Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KASİAD)'ın  gençlik kuruluşu Genç KASİAD, Kümperli Köyü İlkokulu ve Orta Okulu'nun kitap ihtiyacını ve projeksiyon cihazını karşıladı.

Okul Müdür  Yardımcısı  Nursel Alçay; Künperli  İlköğretim Okulu ve Orta Okulunda  kitap eksikliği bulunduğunu iletmesi üzerine harekete geçen Genç  KASİAD, okulun kütüphanesine kitap yardımında bulundu. Genç KASİAD  Başkanı İsmail Dinçer, okul müdür yardımcısı kendilerine Kümperli  İlköğretim ve Orta Okulu'nun kitap ihtiyacı bulunduğunu belirtmesi üzerine kendi aralarında bir kampanyayla kitap topladıklarını anlattı. Okulun donanımına katkıda bulunmak için böyle bir çalışma yaptıklarını kaydeden Dinçer, ilköğretim öğrencileri için kitap yardımı yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Alçay okullarının kütüphanelerinde kitapların yetersiz olduğunu kaydederek, okula kitap desteği ve Projeksiyon cihazı veren Genç KASİAD’a teşekkür etti.
Genç KASİAD Yönetin kurulu adına kitap bağışını genç KASİAD Başkanı İsmail Dinçer, Genç KASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Çağatay Emirmahmutoğlu ve Genç KASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Gümüşer Okul Müdür Yardımcısı Nursel Alçay’a kitapları teslim ettiler.

TR
EN
E-BÜLTEN