Derneğimizi DOĞAKA Genel Sekreteri Sayın Oğuz ALİBEKİROĞLU, Sanayide Verimlilik Birim Başkanı Sn. Tuğçe ALTUN, Uzman Sn. Menal ZUBARİOĞLU ve Kahramanmaraş İl Koordinatörü Sn. Yusuf KÖLELİ ziyaret ettiler.

DOĞAKA Genel Sekreteri Sn. Oğuz ALİBEKİROĞLU; DOĞAKA’ nın ülkemiz ve şehrimizdeki faaliyetleriyle ilgili çeşitli bilgiler verip sonrasında KASİAD Şeref Defterini de imzalayan Sn. ALİBEKİROĞLU “Değerli Başkan, kıymetli üyeler. Türkiye’nin en önemli üretim merkezlerinden biri olan Kahramanmaraş’ta bölgemizi ve ülkemizi dünya pazarlarına taşıyan iş insanlarının olduğu Kahramanmaraş Sanayici ve İş İnsanları Derneğini ziyaretimizden duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. Bu ziyaret esnasında ele alınan konuların her iki kuruluşa, hem de ülkemiz ekonomisine yeni açılımlara,  hedeflere vesile olmasını diliyorum. 

Ülkemizde İş dünyası, bürokrasi ve yerel yönetimlerin işbirliklerini geliştirmeye dayalı platformların ve istişare ortamlarının artması, kamu - özel sektör dayanışmasına dayalı sosyo - ekonomik gelişme fırsatlarının hayata geçirilmesine vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın UTLU ise; “Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. DOĞAKA’nın şehrimizdeki KOBİ'ler ve girişimciler için şirketlerin işleyişine uygun çözümler sağlayarak kapsamlı hizmetler sunan Avrupa İşletmeler Ağı'nın da irtibat noktası olan DOĞAKA, bölgedeki işletmelerin kapasitesinin ve rekabet gücünün artması için yurt dışından ortaklıklar geliştirilebilmelerini de desteklemektedir. Bu bakımdan, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 Çok samimi bir ortam içerisinde gerçekleşen ziyaret sırasında; Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn. Sefa ÖNGEL ve Sn. Ertuğrul KAZANCI hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN