KASİAD Kariyer Kampı Katılımcıları Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati OKAY’ın Konuğu Oldu

27 Haziran 2022 tarihinde başlayıp 29 Temmuz 2022 tarihinde tamamlanacak olan ”KASİAD Kariyer Kampı” na katılan gençler Sn. Necati OKAY’ın konuğu olarak; Bahtiyar Yokuşu, Mutfak Müzesi, Dulkadiroğlu Konağı, Kapalı Çarşı, Demirciler Çarşısı, Yalnız Ardıç Mesire Alanı’nı gezdikten sonra Heyecan Bahçesinde Sayın OKAY’ la bir araya geldiler.  

Sıcak bir ortamda gerçekleşen sohbette yönetim kurulu başkanımız Mikail UTLU yaptığı konuşmada; “Sayın Başkanımla bir dönem mecliste beraber çalışma imkanı bulmuştuk. O günkü heyecanınızdan hiçbir şey kaybetmemiş hatta katlayarak hizmetlerinize devam ettiğinizi görüyorum. Kahramanmaraş halkı kendine hizmet edenleri asla unutmaz, sizin de o unutulmazlar arasında yer alacağınızdan kuşkum yok. Bugün bizlere çok mükemmel ev sahipliği yaptınız. Katılımcı gençler ve yönetim kurulumuz adına sonsuz teşekkürler ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.   

Gençlerin sorularını da cevaplayan Başkan Okay; Geleceğin teminatı olan gençlere rol model olmak istediklerinin altını çizdi.
Gençlerin geleceğin anahtarı olduğunu ifade eden Başkan Okay, sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Ortaya koyduğumuz tüm emek ve çaba vatandaşlarımızın daha kaliteli ve standardı yüksek hizmetlere ulaşabilmesi adınadır. Bu çalışmalarımızın gençlerimize model olmasını da ayrıca önemsiyoruz. Gençlerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor, onların her türlü imkana sahip olmaları adına da ayrı bir çaba harcıyoruz. Bugün ortaya koyduğumuz tüm projelerde geleceği düşünerek hareket ediyor, bu gibi buluşmaları da ayrıca önemsediğimi ifade etmek istiyorum. Ben bu anlamlı etkinliğe katılan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Eğitim sonunda da güzel bir kariyere sahip olmanızı diliyor, bizleri bir araya getiren KASİAD Başkanı Sayın UTLU ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.” dedi.

TR
EN
E-BÜLTEN