Kahramanmaraş İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (KAMİMDER) yönetim kurulu   Başkanı Bilal GÜNGÖR, KAMİMDER Öncü Spor Kulübü Başkanı Selçuk KARA ve Öncü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ÇİMEN den oluşan heyet, başkanımız Sayın Mikail UTLU ve yönetim kurulumuza ziyarette bulundular. 

Ülkemizin, şehrimizin ve iş dünyasının çeşitli sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette KAMİMDER Başkanı Sayın GÜNGÖR; KAMİMDER ve ÖNCÜ Spor Kulübü hakkında çeşitli bilgiler verdikten sonra Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilen faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yönetim kurulu başkanımız Sayın UTLU ise, KAMİMDER tarafından gerçekleştirilen nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; “Şehrimizin öncü sanayicilerinin ve iş insanlarının kurduğu bir dernek olarak, sizler gibi amacı topluma hizmet olan Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte hareket ederek şehrimizi layık olduğu yere getirebiliriz. Bu bağlamda sizlere gerçekleştirmeyi düşündüğünüz çalışmalar da başarılar diliyoruz.” dedi.

Çok sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaret sonrasında günün anısına, KAMİMDER Başkanı Sayın GÜNGÖR tarafından Başkanımız Sn. UTLU’ya tablo takdim edildi. Toplantıda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Burak Orhan ARİFİOĞLU, Üyelerimizden Halil KAÇMAZ, Ali Onur PARLAKYİĞİT ile Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ de hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN