Kahramanmaraş Ahilik Hareketi Derneği yönetim kurulu   Başkanı Kadir Can ŞENTÜRK, Teşkilat  Başkanı Yakup SOLAK, Basın-Yayın Başkanı Mesut TUĞRUL, Bacian-ı Ram Başkanı Nagehan Kenger, Eğitim Komisyonu Alparslan Yurtsever, Kültür ve Spor Başkanı Fethi ÇOKKESER, Kültür ve Spor Komisyonu Ahmet AKKURT, Başkan Yardımcıları Hikmet BESNİ, Metin ACIPAYAM, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan KURT ve Genel Sekreter Fatih İNCİROĞLU’n dan oluşan heyet, başkanımız Sayın Mikail UTLU ve yönetim kurulumuza ziyarette bulundular.

Ülkemizin, şehrimizin ve iş dünyasının çeşitli sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette Kahramanmaraş Ahilik Hareketi Derneği Başkanı Sayın ŞENTÜRK; Ahilik Hareketi hakkında çeşitli bilgiler verdikten sonra Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilen faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yönetim kurulu başkanımız Sayın UTLU ise, Kahramanmaraş Ahilik Hareketi Derneği yönetim kurulu tarafından  gerçekleştirilen nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; “Ahilik Kültürü günümüz ticari hayatında en çok ihtiyaç duyulan olgudur. Bu geleneğin canlanması için başlatmış olduğunuz dernek hareketini gönülden destekliyor, başarılar diliyorum” dedi.

Çok sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaret sonrasında günün anısına  Ahilik Hareketi Derneği Başkanı Sayın ŞENTÜRK tarafından Başkanımız Mikail UTLU’ya  “Ahilik Duası” nın bulunduğu tablo takdim edildi. Toplantıda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hikmet GÜMÜŞER, Yönetim Üyelerimiz Halil KAÇMAZ, Sefa ÖNGEL ile Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ de hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN