Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Bünyesinde Faaliyet Gösteren Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Değerli Hemşehrimiz Prof. Dr. Rafet BOZDOĞAN Derneğimizi Ziyaret Etti.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere memleketi Kahramanmaraş’a gelen Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.(TUSAŞ) yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Rafet BOZDOĞAN ve beraberin de TSKGV FTK Kahramanmaraş İl Başkanı Rüstem ÖZEN, İl Genel Sekreteri Mustafa Baki GÜÇLÜ den oluşan heyet derneğimizi ziyaret ederek, TSKGV bünyesinde faaliyet gösteren TUSAŞ’ın çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. BOZDOĞAN; “Ülkemizin geleceğinin teminatı Türk Silahlı Kuvvetlerimizin havacılıkla ilgili ihtiyacı olan her türlü teçhizatı hem üretiyor, hem de ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Bu işleri başarırken de yüce Türk milletinin arkamızda olduğunun kıvancı ile çalışıyoruz, bunun en bariz göstergesi geçmişte yapmış olduğunuz kampanya ile, iş dünyasında bir ilki gerçekleştiren KASİAD Üyelerinin gayreti ve halen devam eden hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın bağışları ile destekleridir.” dedi. Şeref defterini de imzalayan TUSAŞ yönetim kurulu Başkanı Prof.Dr. Rafet BOZDOĞAN; “İstiklal madalyası ile şereflendirilen güzel şehrimiz Kahramanmaraş’ımızı ziyaret ettik. Bu vesile ile Kahramanmaraş’ımızın lokomotifi olan sanayici ve işadamlarımızın organizasyonu olan KASİAD derneğimizi de ziyaret etmiş olduk. Derneğimizin kıymetli yöneticilerinin bu güzel ev sahipliğinden dolayı şükranlarımızı bildiririz. Gördük ki Kahramanmaraş’ımız sanayi alanında ve müteşebbislikte oldukça ciddi ilerlemiş. Ülkemize yapmış oldukları bu katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz, başarılarının devamını dileriz.” diye yazdı.

Yönetim kurulu başkanımız Mikail UTLU ise; kendileri ile gurur duyduğumuz çok değerli hemşehrimiz Sayın BOZDOĞAN’ın derneğimizi ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Geçmiş dönemlerde Sayın Ali EMİROĞLU başkanımızın ve yönetim kurulunun başlatmış olduğu hareket Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı ile çok iyi münasebetlerimizin oluşmasını sağlamıştır.  Bu münasebetlerimiz aynı şartlarda devam etmektedir. Sayın Başkanın bugün aramızda olması bunun en bariz göstergesidir. KASİAD olarak bizler Türk Silahlı Kuvvetleri ve onların güç kaynağı olan Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın yanındayız. Vakfın hizmetlerinin ülkemiz geleceği için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.” dedi. Danışma kurulu üyemiz Ali EMİROĞLU’nun da hazır bulunduğu ziyaret sonrası karşılıklı hediye takdiminde bulunuldu.  

 

TR
EN
E-BÜLTEN