KMTSO’DAN YÖNETİM KURULUMUZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu; Mustafa BULUNTU  başkanlığında, yönetim kurulu üyeleri; Bünyamin DOKUMACI, Ahmet Gaffar AKARCA, Mehmet Fatih DERTLİ, Harun ÇİÇEKÇİ, Barbaros SEZAL ve Genel Sekreter Yunus ATMALI’ dan oluşan  heyet 24 Kasım 2023 tarihinde göreve seçilen yönetim kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ülkemizin, şehrimizin ve iş dünyasının çeşitli sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette Başkan BULUNTU; “Ticaret ve Sanayi Odamız ile derneğimiz iki kardeş kuruluştur. Gerek üye profili itibari ile gerekse yönetim kurullarının oluşmasında hiçbir farkımız yoktur. Amacımız ülkemize, şehrimize ve Kahramanmaraşlılara hizmet etmektir. Her konuda bir ve beraberiz. Bu duygu ve düşünceler içerisinde göreve seçilmiş olan Sıddık CİĞER kardeşime ve yönetim kurulu üyelerine üstün başarılar diliyor, her zaman yanınızda olduğumuzun bilinmesini istiyorum.” dedi. Başkan BULUNTU şeref defterine ise; “Sayın Başkanım ve değerli KASİAD yönetimi, öncelikle yeni seçilmiş olduğunuz bu görevlerinizde başarılar diliyorum. İş dünyamızın ciddi bir temsil kabiliyeti olan KASİAD şehrimiz açısından da çok önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odamızın da kardeş kuruluşudur. Asrın felaketini yaşadığımız 6 Şubat Depremini yaşadığım şehrimizde iş dünyası olarak tüm çaba ve gayretimiz Kahramanmaraş’ı tekrar eski günlerine kavuşturmak için elimizden gelen çaba ve gayreti gösteriyoruz. Nazik ev sahipliği için başta KASİAD Başkanımız ve değerli yönetimine teşekkür ederim.” diye yazdı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sıddık CİĞER ise; Sayın Başkan ile yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Kurul üyesi arkadaşlarımla birlikte geçmişte olduğu gibi ülkemiz ve şehrimiz için yapılacak olan çalışmalarda daima var olacağız, amacımız birlik ve beraberlik içerisinde Kahramanmaraş’a hizmet etmektir.” dedi.

Çok Samimi bir ortam içerisinde geçen ziyaret sırasında, Derneğimiz ve Kmtso yönetim kurulu başkan yardımcısı Hikmet GÜMÜŞER, yönetim kurulu başkan yardımcımız Burak Orhan ARİFİOĞLU, yönetim kurulu üyelerimiz; Merve ÇELEBİ, İsmail KURTUL, Oğuzhan GÜMÜŞER, Metin AZAPLIOĞLU, Hüseyin ÖZDAL ile Genç KASİAD Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet BÜYÜKDERELİ ve Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN