24 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz 14.Olağan Genel Kurul sonrası göreve seçilen yönetim kurulumuzu ziyaret eden Milletvekilimiz İrfan KARATUTLU ve il Başkanı Yakup İNCEGÜL  ile yöneticilerden oluşan heyet başkanımız Sıddık CİĞER  ve kurul üyelerine başarı dileklerinde bulundular.

Deprem sorunları başta olmak üzere şehrimizin çeşitli problemlerinin görüşüldüğü ziyarette KARATUTLU; “Kahramanmaraş’ın ve iş dünyasının her türlü sorununun çözümü için daima yardıma hazır olduğumun bilinmesini isterim.” dedi.

Şeref defterini de imzalayan KARATUTLU; “Sevgili Başkanım ve kıymetli KASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri. Kahramanmaraş’ın sınai, iktisadi ve sosyokültürel anlamda gelişmesinde öncü kuruluşlardan olan derneğimizin, yaşadığımız deprem felaketi sonrası yeni yapılanmada çok daha başarılı işler yapacağı kanaatindeyim. Yeni yönetime başarılar diliyorum. Nazik kabulleri için teşekkür ediyorum.” diye yazdı.

Yönetim kurulu başkanımız Sıddık CİĞER ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Sayın Karatutlu ve il başkanı Yakup İncegül ile kurul üyelerine teşekkür etti.

Çok samimi bir ortam içerisinde geçen ziyaret sırasında, Yönetim kurulu başkan yardımcımız Burak Orhan ARİFİOĞLU, Yönetim kurulu üyemiz Oğuzhan GÜMÜŞER, Genç KASİAD kurulu başkanımız Çağatay EMİRMAHMUTOĞLU ve Genç KASİAD kurulu başkan yardımcımız Ahmet BÜYÜKDERELİ ile Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

 

TR
EN
E-BÜLTEN