24 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz 14.Olağan Genel Kurul sonrası göreve seçilen yönetim kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İl Garnizon Komutanımız 2.Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet TERZİOĞLU, derneğimizi ziyaret etti.

Başta deprem felaketi ve sonrası olmak üzere bir çok sorunun görüşüldüğü ziyarette Terzioğlu; “Kahramanmaraş’ın üzüntüsü de sevinci de benimdir. Çünkü ben Maraş’ı çok seviyorum. Bir gün görev sürem dolarda buradan ayrılırsam bilesiniz ki gittiğim her yerde bu şehrin fahri hemşehrisi ve elçisi olarak kendimi görevli sayacağım.” dedi.   

Yönetim kurulu başkanımız Sıddık CİĞER ise; “İl Garnizon Komutanımızın derneğimize yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Kahramanmaraşlı iş insanlarının ve bütün Kahramanmaraşlıların daima Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğunu, kendilerine düşecek olan her türlü görevi onurla yapacaklarını ifade etti.”

Çok samimi bir ortam içerisinde geçen ziyaret sırasında, Yönetim kurulu üyemiz Oğuzhan GÜMÜŞER, Genç KASİAD kurulu başkanımız Çağatay EMİRMAHMUTOĞLU ve Genç KASİAD kurulu başkan yardımcımız Ahmet BÜYÜKDERELİ ile Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN