Valimiz Sn. Mükerrem ÜNLÜER, Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Hayrettin GÜNGÖR ve İl Emniyet Müdürü Sn. Nurettin GÖKDUMAN, 24 Kasım 2023 tarihinde göreve seçilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sıddık CİĞER ve Kurul üyelerimizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başta deprem felaketinin yaralarının sarılması olmak üzere şehrimizin ve iş dünyasının çeşitli sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette, Valimiz Sn. ÜNLÜER “Kentimizin önde gelen sivil toplum örgütlerinden Kahramanmaraş Sanayici ve İşinsanları Derneği’ni ziyaret ederek yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine ve Sn. Sıddık CİĞER’ e hayırlı olsun dileklerimizi belirtmek üzere aranızda bulunuyoruz. Sizler ekonomik alanda büyük başarılara imza atarken, bizde devlet olarak yardımcı olmaya, sorunlarınızın çözümünde elimizden gelen her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz. İş İnsanları olarak sizler başta istihdam olmak üzere, yaptığınız ihracaat ile şehrimize ve ülkemize çok büyük hizmetler veriyorsunuz. Başarılarınızın devamı en büyük dileğimizdir.” dedi.

Sayın Valimiz ÜNLÜER, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız GÜNGÖR ve Sayın İl Emniyet Müdürümüz GÖKDUMAN’ ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Sıddık CİĞER ise; “Sayın Valimize, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Sayın İl Emniyet Müdürümüz’e ziyaretlerinden dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyor, şehrimiz ve ülkemiz için yapılması gereken her türlü görevi ifa etmeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.” dedi.

Çok samimi bir ortam içerisinde geçen ziyaret sırasında, Yönetim kurulu başkan yardımcımız Hikmet GÜMÜŞER, Yönetim kurulu üyelerimiz; Merve ÇELEBİ, İsmail KURTUL, Oğuzhan GÜMÜŞER ve Genç KASİAD kurulu başkanı Çağatay EMİRMAHMUTOĞLU Genç KASİAD kurulu başkan yardımcılarımız Aziz Turhan NOHUTLU, Ahmet BÜYÜKDERELİ ile Genç KASİAD kurulu üyeleri Oğuz Fahri TORUN, Hacı Hayri GEMCİ ve Furkan ZABUN hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN