Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Kahramanmaraş Fahri Tanıtım Kurulu İl Başkanı Rüstem ÖZEN’e iade-i ziyarette bulunduk.

Başta TUSAŞ yatırımları olmak üzere birçok konuda görüş alışverişinde bulunulan ziyarette yönetim kurulu başkanımız Sıddık CİĞER, “ Sayın başkanım Türk savunma sanayiine milli ve yerli ürünlerin kazandırılmasında önemli katkılar sağlayarak, dışa bağımlılığın azaltılması doğrultusunda büyük bir azim ve kararlılıkla faaliyetlerine devam etmekte olan, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) ile derneğimiz arasında 2018 yılında başlayan diyalogun günümüze kadar gelmesindeki katkı ve destekleriniz için size ve çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum. Sayın Ali EMİROĞLU ile 2018 yılında başlatmış olduğunuz örnek hareket bugün şehrimizde meyvelerini vermeye başlamıştır. Ali EMİROĞLU başkanımıza da buradan bir defa daha teşekkür etmek istiyorum.” dedi.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti  dile getiren Vakıf Fahri Tanıtım Kurulu İl Başkanı Rüstem ÖZEN ise; “Bizim amacımız ülkemiz ve şehrimiz için hizmet etmektir, var oluş sebebimiz budur. KASİAD’ın TSKGV’ da ayrı ve özel bir yeri vardır. Biz bir şeyler yaptıksa üyeleriniz ve hemşehrilerimizin gayretleri ve destekleriyle yapmışızdır. Ziyaretinizden dolayı sizlere, desteklerinden dolayı KASİAD üyelerine ve Kahramanmaraşlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret anısına özel olarak hazırlanmış Maraş Aslanı biblosunun da takdim edildiği ziyarette vakıf sekreteri Mustafa Baki GÜÇLÜ, yönetim kurulu üyemiz Metin AZAPLIOĞLU ile Genel sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

TR
EN
E-BÜLTEN