Cumhuriyet Halk Partisi ve Saadet Partisi İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynep ÖZBAŞ ARIKAN, İl Başkanı Ünal ATEŞ, İl Başkan Yardımcısı İbrahim DEMİRCİOĞLU, İl Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Enes EROĞLU ve Yusuf Alperen ARIKAN’ dan oluşan heyet; 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri ile ilgili olarak derneğimizi ziyaret etti. Başta deprem konusu olmak üzere çeşitli sorunların görüşüldüğü toplantıda, Zeynep ÖZBAŞ ARIKAN Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ilgili projelerini anlatarak yönetim kurulumuza açıklamalarda bulundu. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Sıddık CİĞER ise; büyükşehir belediye başkan adayı Zeynep ÖZBAŞ ARIKAN ile beraberindekilere nazik ziyaretlerinden ve vermiş oldukları bilgilerden dolayı teşekkür ederek, başarı dileklerinde bulundu.

Karşılıklı sohbet şeklinde gerçekleşen ve samimi bir ortam içerisinde devam eden ziyaret sırasında, yönetim kurulu üyelerimiz; Merve ÇELEBİ, Ali Onur PARLAKYİĞİT, Hüseyin ÖZDAL, Oğuzhan GÜMÜŞER ve Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

 

TR
EN
E-BÜLTEN